الکتروموتور AEG از تولیدات شرکتی بنام Edison Gesellschaft می باشد. این شرکت بسیار با اهمیت و کاربردی در سال 1883و درشهر برلین افتتاح شد. شرکت AEG  در ابتدای فعالیت خود، تعداد محدودی از اختراعات مخترع آمریکایی وارد چرخه ی شرکت کرد و به تولید آن ها پرداخت . لامپ‌های الکتریکی از اولین تولیدات این شرکت بسیار با ارزش بوده است.

الکتروموتور شرکت AEG

محصولات شرکت AEG

علاوه بر لامپ های الکتریکی، انواع محصولات انتقال جریان الکتریکی AC، موتورهایی با کارکرد بخار، تجهیزات بالا بر، پمپ و فن و بسیاری از موارد دیگر جزء فعالیت های این شرکت محسوب می شود . در ایران نیز مانند سایر کشورها از الکتروموتورهای AEG با نام تجاری Lafert استفاده می شود اما در این میان می توان الکتروموتورAEG  سه فاز را جزء پر کاربردترین، الکتروموتور ها در صنایع مختلف نام برد.

خصوصیات الکتروموتور AEG

این الکتروموتورAEG در دسته ی الکتروموتورهای سه فاز قرار می‌گیرد و البته جزء کم مصرف ترین این محصولات به حساب می آید. بر اساس استاندارد تولیدی این محصولات به صورت lE1, lE2, lE3 ودر سایز های 75/0 تا 375 کیلو وات و در دوره های750، 900، 1500، 3000 rpm   تولید و به بازار عرضه و تقاضا وارد می شوند.

مطالب مرتبط : الکتروموتور زیمنس

ویژگی های الکتروموتورAEG

از خصوصیات و ویژگی های بارز این محصول علاوه بر کم مصرف بودن آن، می توان به راندمان  فوق العاده، تنوع بی نظیر محصولات، کارکرد بدون ارتعاش، مهم تر از همه قیمت مناسب آن اشاره نمود.  اما این محصول بسیار ارزشمند در صنایعی همچون صنایع سیمان، فولاد، پتروشیمی، کاشی و سرامیک، ذوب فلزات، خودروسازی و…… کاربرد دارد.

الکتروموتور AEG

الکتروموتور القایی
استاندارد: IEC60034-30
الکتروموتور تک فاز و سه فاز
سایز فریم: ۷۱ به بالا
قدرت خروجی: ۰٫۷۵ تا ۳۷۵ کیلووات
قطب (پل) ها: ۲،۴،۶،۸
فرکانس: ۵۰ و ۶۰ Hz
الکتروموتور بدنه آلومینیوم پایه جداشونده
نوع حفاظت: IP55

کاربرد الکتروموتور های AEG

صنایع غذایی
صنایع دارویی
صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
صنایع دریایی
صنایع خودروسازی
صنایع نورد و فولاد
صنایع معدنی
صنایع کشاورزی
صنایع سیمان

قیمت الکتروموتور AEG

جهت خرید الکتروموتورهای AEG ، موتور گیربکس های صنعتی و سایر الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی می توانید با آرشا صنعت نماینده و عامل فروش برترین برندهای اروپایی ( SEW آلمان ، Bonfiglioli ایتالیا ،  Motovario ، SIEMENS و VEM ) تماس حاصل کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.