گیربکس هلیکال SEWگیربکس هلیکال SEW  از سری  R ؛ در صنعت و برخی از کارخانجات نقش بسزایی ایفا می کند . الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW نیز شامل یک دسته ، یک طبقه یا سری RX، چند طبقه یا سری R،  با یاتاقان توسعه یافته یا سری RM می شود.

بعلاوه توانایی ها و قابلیت های دیگری در آن تعبیه شده است . این محصول مجهز به گشتاور و سرعتهای متنوع  می باشد که این امر از خصوصیات بارز این گیربکس بشمار می آید. و بعلاوه ، از نظر کاهش دور و تبدیل گشتاور الکتروموتور قابل ارائه در نسبت تبدیل های دلخواه ارائه می گردد که در 6 مدل تک طبقه ای ؛14  مدل دو طبقه ای و سه طبقه ای تولید و روانه بازار می شود.

از مزایای این گیربکس صنعتی بسیار پیشرفته صنعتی می توان به ،چگالی توان بالا ، طول عمر بالا  وR37 تا R167  آپشن بلکش کاهش یافته و.. اشاره نمود.

تک طبقه ای و چند طبقه ای ، پایه دار یا فلنج دار ، گیربگس هلیکالSEW  پایه دار و فلنج دار ، این گیربکس فلنج دار با توپی یاتاقان توسعه را می توان از نمونه های این محصول بیان کرد .

قیمت گیربکس هلیکال SEW

این محصول در صنایعی همچون ؛ موتورگیربکس همزن  ، موتورگیربکس صنایع فاضلاب، موتورگیربکس صنایع غذایی، موتورگیربکس صنایع سرامیک ، موتور گیربکس پمپ ها و فن ها ، موتور گیربکس کانوایر، موتور گیربکس خردکن ، موتور گیربکس میکسر، موتور گیربکس خمیرگیر و صنایع فولاد و  بسیاری موارد دیگر کاربرد چشم گیری دارد .

جهت خرید گیربکس هلیکال SEW ، و اطلاع از قیمت گیربکس هلیکال SEW همچنین سایر گیربکس ها و الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی ؛ می توانید با آرشا صنعت نماینده و عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

گیربکس هلیکال SEW سری RX

گیربکس هلیکال SEW سری RX : از این گیربکس در مواردی که محدودیت فضا و نصب باشد و بعلاوه خروجی های سرعت بالا اعمال شده باشد ،  به کار گرفته می شود . گیربگس هلیکال SEW سری RX با نسبت تبدیل 38/1 تا 65/8 و گشتاور قابل تحمل 69 تا 830 و توان ورودی 12/0 تا 45 کیلووات ، در 6 مدل RX57 تا RX107 (پایه دار و فلنج دار ) را می توان برای طیف گسترده این گیربکس برشمرد .

اطلاعات فنی گیربکس هلیکال  SEW
نسبت تبدیل               {i} 30/1 تا 65/8
گشتاور خروجی            {Nm} 36 تا 830
توان موتور            {KW} 0/12 تا 45

گیربکس هلیکال SEW سری R

گیربکس هلیکال SEW سری R : این گیربکس از ترکیب طبقات با نسبت دور های متفاوت ایجاد شده است . به همین سبب، طیف وسیعی از نسبت ها و گشتاور ها را با وجود وزن کم تحمل می کند . مجهز به سایز بهینه و راهکارهای قدرتمند در جهت انتقال قدرت می باشد. از این گیربکس (R37 تا R107) در مواردی که وزن از اهمیت خاصی برخوردار است همانند ؛ سیستم انتقال قدرت در ماهواره ها ، ماشین سازها  استفاده می شود .

 اطلاعات فنی گیربکس شافت مستقیم SEW
نسبت تبدیل {i} 21/3  تا 74/289
نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 90 تا 27001
گشتاور خروجی {Nm} 31 تا 18000
توان موتور {kW} 09/0 تا 160

 

گیربکس هلیکال SEW سری RM

گیربکس سری RM  ، نوعی خاص از گیربکس هلیکال به حساب می آید . این محصول با طراحی ویژه و منحصربه فرد خود ، برای کاربری های بسیار متحرک ، کابری های معلق و همچنین بارگیری های محوری همانند میکسرها ، پیشران ها ، ماشین مخصوص و بسیاری موارد دیگر مناسب است .

توجه داشته باشید که در قسمت شفت خروجی آن ، یاتاقان بشکه ای (مخروطی ) برای جلوگیری از وارد آمدن بار غیر مجاز به یاتاقان های الکتروموتور و یونیت گیربکس استفاده می شود .

اطلاعات فنی گیربکس هلیکال SEW
نسبت تبدیل {i} 4/29 تا 74/289
نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 134 تا 27001
گشتاور خروجی {Nm} 270 تا 18000
توان موتور {kW} 12/0 تا 160

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *