گیربکس هلیکال SEW

گیربکس هلیکال SEW
4.9 از 7 رای

گیربکس هلیکال SEW  از سری  R ؛ در صنعت و برخی از کارخانجات نقش بسزایی ایفا می کند . الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW نیز شامل یک دسته گیربکس یک طبقه یا سری RX، گیربکس هلیکال چندطبقه یا سریR، گیربکس هلیکال با یاتاقان توسعه یافته یا سری RM می شود.

گیربکس هلیکال SEW

بعلاوه توانایی ها و قابلیت های دیگری گیربکس هلیکال SEW تعبیه شده است . این محصول مجهز به گشتاور و سرعتهای متنوع  می باشد که این امر از خصوصیات بارز این گیربکس بشمار می آید. و بعلاوه ، از نظر کاهش دور و تبدیل گشتاور الکتروموتور قابل ارائه در نسبت تبدیل های دلخواه ارائه می گردد که در 6 مدل تک طبقه ای ؛14  مدل دو طبقه ای و سه طبقه ای تولید و روانه بازار می شود.

مزایا

از مزایای این گیربکس صنعتی بسیار پیشرفته صنعتی می توان به ،چگالی توان بالا ، طول عمر بالا  وR37 تا R167  آپشن بلکش کاهش یافته و.. اشاره نمود.

انواع گیربگس هلیکال SEW

گیربکس هلیکال SEW تک طبقه ای و چند طبقه ای ، گیربکس هلیکال SEW پایه دار یا فلنج دار ، گیربگس هلیکالSEW  پایه دار و فلنج دار ، گیربکس هلیکال SEW فلنج دار با توپی یاتاقان توسعه را می توان از نمونه های این محصول بیان کرد .

گیربکس هلیکال SEW سری RX تک طبقه ای

از این گیربکس در مواردی که محدودیت فضا و نصب باشد و بعلاوه خروجی های سرعت بالا اعمال شده باشد ،  به کار گرفته می شود . گیربگس هلیکال SEW سری RX با نسبت تبدیل 38/1 تا 65/8 و گشتاور قابل تحمل 69 تا 830 و توان ورودی 12/0 تا 45 کیلووات ، در 6 مدل RX57 تا RX107 (پایه دار و فلنج دار ) را می توان برای طیف گسترده این گیربکس برشمرد .

اطلاعات فنی گیربکس هلیکال  SEW
نسبت تبدیل               {i} 30/1 تا 65/8
گشتاور خروجی            {Nm} 36 تا 830
توان موتور            {KW} 0/12 تا 45

گیربکس هلیکال  SEW سری R

این گیربکس از ترکیب طبقات با نسبت دور های متفاوت ایجاد شده است . به همین سبب، طیف وسیعی از نسبت ها و گشتاور ها را با وجود وزن کم تحمل می کند . مجهز به سایز بهینه و راهکارهای قدرتمند در جهت انتقال قدرت می باشد. از این گیربکس (R37 تا R107) در مواردی که وزن از اهمیت خاصی برخوردار است همانند ؛ سیستم انتقال قدرت در ماهواره ها ، ماشین سازها  استفاده می شود .

 اطلاعات فنی گیربکس شافت مستقیم SEW
نسبت تبدیل {i} 21/3  تا 74/289
نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 90 تا 27001
گشتاور خروجی {Nm} 31 تا 18000
توان موتور {kW} 09/0 تا 160

 

گیربکس هلیکال SEW سری RM

گیربکس سریRM  ، نوعی خاص از گیربکس هلیکال به حساب می آید . این محصول با طراحی ویژه و منحصربه فرد خود ، برای کاربری های بسیار متحرک ، کابری های معلق و همچنین بارگیری های محوری همانند میکسرها ، پیشران ها ، ماشین مخصوص و بسیاری موارد دیگر مناسب است .

توجه داشته باشید که در قسمت شفت خروجی آن ، یاتاقان بشکه ای (مخروطی ) برای جلوگیری از وارد آمدن بار غیر مجاز به یاتاقان های الکتروموتور و یونیت گیربکس استفاده می شود .

اطلاعات فنی گیربکس هلیکال SEW
نسبت تبدیل {i} 4/29 تا 74/289
نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 134 تا 27001
گشتاور خروجی {Nm} 270 تا 18000
توان موتور {kW} 12/0 تا 160

 

کاربرد گیربکس  هلیکال SEW

این محصول در صنایعی همچون ؛ موتورگیربکس همزن  ، موتورگیربکس صنایع فاضلاب، موتورگیربکس صنایع غذایی، موتورگیربکس صنایع سرامیک ، موتور گیربکس پمپ ها و فن ها ، موتور گیربکس کانوایر، موتور گیربکس خردکن ، موتور گیربکس میکسر، موتور گیربکس خمیرگیر و صنایع فولاد و  بسیاری موارد دیگر کاربرد چشم گیری دارد .

قیمت گیربکس هلیکال  SEW

جهت خرید گیربکس هلیکال SEW، و همچنین سایر گیربکس ها و الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی ؛ می توانید با آرشا صنعت نماینده و عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

گیربکس هلیکال SEW