گیربکس های ROSSI

گیربکس های ROSSI
5 از 2 رای

گیربکس های ROSSI : الکتروموتورها و انواع گیربکس ها برای تولید انواع محصولات متنوع  ،از لوازم و دستگاه های بسیار ضروری محسوب می شوند . در ادامه می خواهیم ، تا شما را با جعبه دنده ROSSI  و ویژگی های آن آشنا کنیم . با آرشا صنعت همراه باشید.

این گروه موتور گیربکس ها با قدمتی بالغ بر 50 سال یکی از بزرگترین گروه های صنعتی به شمار می آید که در کشور ایتالیا و شهر مودنا بنا شده است و گستره فعالیت بسیار چشمگیر و منحصر به فردی دارد.

گیربکس های ROSSI

تولید و فروش موتور گیربکس، گیربکس و دور متغیر و ترمز های الکتریکی ” ترمز SEW ” را می توان از نمونه های  فعالیت این گروه تولیدی بر شمرد . توجه داشته باشید که در راستای پیشرفت فعالیت تولیدی خود ؛ کیفیت مطلوب و حتی جزئیات بسیار مهم در مراحل تولیدی را رعایت کرده است .

شاید بتوان گفت که با پای بندی بر روی کیفیت ؛ تحقیقات سیستماتیک و همچنین سرمایه گذاری مستمر توانسته به این معروفیت و اعتبار در عرصه جهانی دست یابد . از انواع گیربکس های تولیدی در این گروه صنعتی بسیار با کیفیت ؛ می توان به گیربکس موازی و شافت راست گرد ؛, گیربکس حلزونی ؛ گیربکس خورشیدی ؛ و گیربکس هلیکال اشاره نمود .

قیمت انواع جعبه دنده های ROSSI

اگر تمایل به خرید انواع گیربکس های Rossi  : گیربکس SEW و یا سایر گیربکس های صنعتی دارید ، می توانید با آرشا صنعت ؛ نماینده و عامل فروش برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

گیربکس های ROSSI