گیربکس صنعتی SEW

گیربکس صنعتی SEW
4.9 از 8 رای

همان طور که می دانید؛ در کارخانجات و اکثر صنایع ابزارهای صنعتی نقش بسزایی ایفا می کنند. از جمله ابزار های مورد نیاز صنایع انواع گیربکس ها می باشند که در اینجا می خواهیم شما را با مشخصات و ویژگی های گیربکس صنعتی SEW آشنا کنیم .

گیربکس صنعتی SEW سریx

این ابزار بسیار پیشرفته و قدرتمند بوده و دارای شهرت جهانی می باشد. گیربکس صنعتی مورد استقبال اکثر صنایع و کارگاه ها قرار گرفته زیرا؛ کاملا بهینه تعبیه شده وترکیبی از گنجاندن دو مدل CW و CCW در یک گیربکس و در عین حال مجهز به نسبت و گشتاور متفاوت می باشد .

مزایای گیربکس صنعتی SEW سری x

گیربکس سری x علاوه بر گشتاور بالا ؛ سرعت بسیارعالی ، مجهز به سیستم خنک کن با استفاده از آب و … می باشد . شاید بتوان این گیربکس صنعتی را مناسب ترین گیربکس در صنایعی همچون کانوایر ها ،آسیاب ها  و همزن های سنگین دانست. زیرا به گیربکس کمکی مجهز می باشد.

اطلاعات فنی گیربکس صنعتی SEW

مدل گیربکس

طبقات

نسبت تبدیل

گشتاور مجاز [MN2 [KNm

گیربکس هلیکال X.F

4-  و3  و 2

Stage

6  تا 400

6.8  تا 475

گیربکس هلیکال اریب ..X.K

4  و  3 و 2

Stages

6  تا 400

6.8  تا 475

گیربکس هلیکال اریب ..X.T

4  و 3

Stage

12  تا 400

6.8  تا 175

از دیگر مزایای این ابزار صنعتی می توان به قابلیت نصب انعطاف پذیر، ابزاری کار آمد برای به دست آوردن نقشه های دو بعدی و 3 بعدی ؛ و صرفه ی اقتصادی ، وزن مناسب در کنار قدرت بالا و ابعاد مناسب و….را بیان نمود.

دیگر مزایای گیربکس صنعتی SEW

این ابزار علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، در صنایعی همچون نورد فولاد ، معادن مس ، صنایع سیمان ، صنایع ذوب ، آسیاب صنایع مس و روی ، پرس سنگین و پتروشیمی کاربرد چشم گیری دارد .

قیمت گیربکس صنعتی SEW

جهت خرید گیربکس صنعتی SEW و الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی میتوانید با آرشا صنعت ، نماینده ، عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل کنید.

گیربکس صنعتی SEW