گیربکس صنعتی SEWهمان طور که می دانید؛ در کارخانجات و اکثر صنایع ابزارهای صنعتی نقش بسزایی ایفا می کنند. از جمله ابزار های مورد نیاز صنایع انواع گیربکس ها می باشند که در اینجا می خواهیم شما را با مشخصات و ویژگی های گیربکس صنعتی SEW آشنا کنیم .

این ابزار بسیار پیشرفته و قدرتمند بوده و دارای شهرت جهانی می باشد. گیربکس صنعتی مورد استقبال اکثر صنایع و کارگاه ها قرار گرفته زیرا؛ کاملا بهینه تعبیه شده وترکیبی از گنجاندن دو مدل CW و CCW در یک گیربکس و در عین حال مجهز به نسبت و گشتاور متفاوت می باشد .

گیربکس صنعتی SEW سری x

گیربکس سری x علاوه بر گشتاور بالا ؛ سرعت بسیارعالی ، مجهز به سیستم خنک کن با استفاده از آب و … می باشد . شاید بتوان این گیربکس صنعتی را مناسب ترین گیربکس در صنایعی همچون کانوایر ها ،آسیاب ها  و همزن های سنگین دانست. زیرا به گیربکس کمکی مجهز می باشد.این ابزار علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، در صنایعی همچون نورد فولاد ، معادن مس ، صنایع سیمان ، صنایع ذوب ، آسیاب صنایع مس و روی ، پرس سنگین و پتروشیمی کاربرد چشم گیری دارد .

اطلاعات فنی

مدل گیربکس

طبقات

نسبت تبدیل

گشتاور مجاز [MN2 [KNm

گیربکس هلیکال X.F

4-  و3  و 2

Stage

6  تا 400

6.8  تا 475

گیربکس هلیکال اریب ..X.K

4  و  3 و 2

Stages

6  تا 400

6.8  تا 475

گیربکس هلیکال اریب ..X.T

4  و 3

Stage

12  تا 400

6.8  تا 175

قیمت گیربکس SEW

از دیگر مزایای این ابزار صنعتی می توان به قابلیت نصب انعطاف پذیر، ابزاری کار آمد برای به دست آوردن نقشه های دو بعدی و 3 بعدی ؛ و صرفه ی اقتصادی ، وزن مناسب در کنار قدرت بالا و ابعاد مناسب و….را بیان نمود.

جهت خرید گیربکس صنعتی SEW و الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی میتوانید با آرشا صنعت ، نماینده ، عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *