گیربکس صنعتی کانوایر
گیربکس صنعتی کانوایر : با توجه به پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، صنایع مختلف مجاب به استفاده از دستگاه های مدرن و بسیار کارآمد هستند . دستگاه گیربکس نیز یکی از این سیستم های پیشرفته به شمار می رود که انواع مختلفی دارد و در ادامه شما را با آنها بیشتر آشنا خواهیم کرد .

کاربرد گیربکس صنعتی کانوایر

شاید بتوان کاربرد اصلی گیربکس کانوایر در صنایع گوناگون را، در جهت جابجایی و حمل قطعات ،مواد و انواع محصولات دانست.این دستگاه ها باید در تمامی صنایع و کارخانه های تولیدی وجود داشته باشند .این دستگاه های مدرن ( کانوایرها )، نیاز به نیروهای محرک دارند که این نیروهای محرک بسته به نوع کار ، وزن ؛ طول و زاویه جابه جایی متفاوت هستند .

در صنعت ؛ برای به کار بردن گیربکس های کانوایر (با توجه به نوع و محل استفاده ) می توان از گیربکس حلزونی ،کرانویل و یا شافت مستقیم استفاده نمود. توجه داشته باشید که در صنایع گوناگون، در صورت بروز مشکل (جانمایی در محل نصب و همچنین وجود محدودیت در فضا )،از گیربکس های آویز  استفاده می شود .

در صورت وجود بارهای سنگین از گیربکس های کرانویل و شافت مستقیم استفاده می شود از گیربکس های حلزونی (با نسبت شیب 40 تا 60) در صورت وجود  گیربکس کانوایر شیب دار استفاده می شود ، زیرا این گیربکس خاصیت برگشت ناپذیری دارد .

قیمت گیربکس صنعتی کانوایر

جهت خرید گیربکس کانوایر و موتور گیربکس های صنعتی و سایر الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی می توانید با آرشا صنعت نماینده و عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *