گیربکس خورشیدی SEWگیربکس خورشیدی SEW : الکتروموتورها و انواع گیربکس ها برای تولید محصول و حفظ بقای کارخانجات ،از لوازم و دستگاه های بسیار ضروری محسوب می شوند. کمپانی sew یکی از بهترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان گیربکس های صنعتی است که گروه آرشا صنعت نماینده و عامل فروش گیربکس های sew در ایران می باشد. در ادامه سعی خواهیم کرد تا شما را با یکی از محصولات این برند به نام گیربکس خورشیدی SEW آشنا کنیم با ما همراه باشید.

این ابزار بسیار کارآمد ، در 11مدل (002 الی 102) تولید و روانه ی بازار می شود و به واسطه پایه و فلنج در محل خود جایگیری می شود . از سه قسمت دنده خورشیدی ، دنده هرزگرد ، و دنده رینگی ساخته شده است . این دستگاه با صدا و نویز بسیار کم، با دوام و مستحکم و با راندمان و قابلیت تحمل بارهای شعاعی بالا طراحی و اجرا  شده است و همچنین  کارکرد این نوع از گیربکس ها در دورهای متفاوتی انجام می گیرد. جایگاه دنده خورشیدی به واسطه ی نقش اصلی در این ابزار (محرک) در وسط دستگاه تعبیه گردیده و دنده های هرزگرد مابین دنده خورشیدی و دنده رینگی می باشد .

مطالب مرتبط : گیربکس خورشیدی رجینا

می توان با کاهش دور دستگاه ؛ طبقات مختلفی به آن اضافه نمود.

 

مشخصات فنی
نسبت تبدیل دور سریP.PF {i} 100-4000
نسبت تبدیل دور سریP. KF اریب {i} 140 -4000
گشتاور خروجی قابل تحمل {KNm} 631 – 25

گیربکس خورشیدی SEW سری p

گیربکس SEW خورشیدی سری پی p یکی از سری دستگاه های مورد نیاز صنایع و خطوط تولید میباشد. این محصول صنعتی، گیربکس سیاره ای نیز خوانده می شود شاید بتوان دلیل استفاده از این نوع گیربکس را ،بالا بودن درجه تحمل گشتاورخروجی ، در دو نوع ساده(P.RF) و اریب (P.KF) و همچنین نسبت تبدیل های 100 الی 4000 (4و5 طبقه) و بعلاوه ابعاد کوچکتر آن با به کار گیری چرخ دنده های سیاره ای و کوپل ؛ نسبت به دیگر ابزار ها (گیربکس هلیکال R و گیربکس کرانویل سری K) بیان کرد .

راندمان بسیار بالا تا حدود 98%؛ توانایی تحمل گشتاور بالا به دلیل وجود یک ست چرخ دنده ؛توانایی نصب در موقعیت با محدودیت فضا ؛ تعویض راحت قطعات ؛ تحمل گشتاور تا 25000N.m، کوپل بسیار ساده با الکتروموتور ،جنس پوسته از چدن و یا فولاد ،محور چرخ دنده ها از جنس فولاد

این ابزار صنعتی در تمامی صنایع بویژه در صنایع سنگین کارایی فوق العاده ای از خود نشان می دهد .

از جمله این صنایع می توان به نورد فولاد ، معادن مس ؛ صنایع سیمان ، صنایع ذوب ، آسیاب صنایع مس و روی ، پرس سنگین ، توربین ها ، رولینگ ، میکسر ، کانوایر سنگ شکن ، آسیاب های بزرگ ، صنایع نفت و گاز ، صنایع پتروشیمی ، صنایع بسته بندی و…… اشاره کرد .

قیمت گیربکس خورشیدی SEW

جهت خرید گیربکس خورشیدی SEW وانواع الکتروموتورها، موتور گیربکس های صنعتی و سایر الکتروموتور های ایتالیایی و آلمانی می توانید  با آرشا صنعت، نماینده و عامل فروش برندهای اروپایی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *