گیربکس آویز موتوواریوگیربکس آویز موتوواریو : گیربکس ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ساختار و کاربردهای مختلفی می باشند.حال در اینجا قصد داریم با ویژگی ها و کاربردهای این گیربکس آشنا شویم.

گیربکس معرفی شده همانند گیربکس هلیکال دارای چرخ دنده هایی با پروفیل مورب نسبت به امتداد شفت دارند با این تفاوت که دارای ساختاری چند محوری به طور موازی می باشند.

گیربکس آویز با داشتن چند محور می تواند نسبت های تبدیل بالایی داشته باشد که قابلیت ایجاد گشتاورهای بالایی را هم دارد و زمانی که به گشتاورهای بالا و کارکردی دائم نیاز دارد ، همانند دستگاه های میکسر یا سیستم محرک خطی در جرثقیل های چند کاره انتخاب بسیار خوبی می باشد.

این گیربکس ها دارای حجم بالایی از روغن بوده که دارای ظرفیت حرارتی بالایی نسبت به مابقی گیربکس های هلیکال می باشند.این امر به خودی خود باعث افزایش عمر کارکرد گیربکس و خراب نشدن دنده ها می شود. این گیربکس ساخت کشور ایتالیا می باشد. دامنه ی گسترده ای از نسبت های تبدیل وجود دارد که باعث می شود فضای بهتری برای انتخاب گیربکس های مورد نظر طراحان و مصرف کنندگان شود.

کاربرد گیربکس آویز موتوواریو

این گیربکس به دلیل شکل و ساختارو نحوه ی نصبش که قابلیت نصب 8 حالت مختلف در بسیاری از دستگاه های صنعتی شامل میکسر ، سیستم های انتقال مواد ، جرثقیل ، وینچ سقفی ، آسیاب های بالمیل ، کانوایر ، نوار نقاله ، سیستم های کارکرد به صورت همزمان ، صنایع شیمیایی ، صنایع فولاد و سیمان می شود.

مشخصات فنی جعبه دنده آویز موتوواریو

 

  • محدوده گشتاور خروجی: Nm 3000-350

 

S Series 050 060 080 100 125
قطر شافت خروجی(mm) 30 35 40 50 60
ماکزیمم گشتاور قابل تحمل NM 350 600 1000 1600 3000

Sizes:050-060-080-100-125

خرید گیربکس آویز موتوواریو

اگر تمایل به خرید این گیربکس ؛ الکتروموتور ها ایتالیایی و آلمانی؛ و یا سایرگیربکس های صنعتی دارید ، می توانید با آرشا صنعت ؛ نماینده و عامل فروش برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *