کارخانه SEW Euro Drive
کارخانه SEW Euro Drive

گیربکس های صنعتی اس ای دبلیو از برترین برندهای کیفی در گیربکس ها می باشند که توسط کارخانه SEW Euro Drive آلمان طراحی و ساخته می شوند. در این بخش با ویدئویی از محیط داخلی کارخانه اس ای دبلیو یورو درایو در خدمت شما کاربران محترم آرشا صنعت هستیم.

خرید محصولات SEW Euro Drive در ایران

جهت خرید محصولات SEW آلمانی در ایران مانند گیربکس SEW  یا الکتروموتورهای SEW می توانید با واحد فروش آرشا صنعت تماس بگیرید. این مجموعه کلیه موتور گیربکسهای SEW آلمان را بصورت یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش بهمراه Certificate شرکت SEW آلمان به شما صنعتگران عزیز اراىْه می نماید .

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی SEW:این نوع از گیربکس ها از ماردون فولادی که سخت کاری شده و سنگ خورده است و یک چرخئه حلزونی شکل که از جنس برنز ریخته گری شده میباشد تشکیل شده است. این دسته گیربکس ها حرکت سینماتیکی خود را از این دو قطعه تامین می کند. این گیربکس ها به دلیل ساختار و زاویه ی خروجی آنها به دلیل متعامد بودن دارای کاربری های متفاوت و فراوانی است.به دلیل نرم کار کردن در سیستم های بالابر و آسانسورها که نیاز به ایجاد راه اندازی نرم است، کاربرد زیادی دارند.این گیربکس ها در کانوایرها و سیستم های انتقال مواد کوچک مانند کارخانه های کاشی و سرامیک کاربرد گسترده ای دارند.

مزیت گیربکس حلزونی SEW

این گیربکس هارا میتوان در هشت حالت مختلف نصب کرد که باعث استفاده راحت این گیربکس ها گردیده است.مزیت دیگر این گیر بکس ها تعمیر و نگهداری راحت آن ها است. از  دیگر ازشاخصه های گیربکس های حلزونی، عدم برگشت پذیری در نسبت های تبدیل بالای ۳۰ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *