پمپ لوارا سری SV
پمپ لوارا سری SV : نیاز به جابجایی مایعات از دغدغه های مهم بشر از زمان گذشته تا به امروز بوده که اختراع ارشمیدس برای انتقال آب از رودخانه به زمین های کشاورزی توانست کمک بسیار بزرگی را به رفع این مشکل کند که باعث شد در ادامه پمپ های انتقال آب و دیگر مایعات ساخته و تولید شود.

به زبان ساده تر میتوان گفت که پمپ وسیله مکانیکی است که انرژی مکانیکی را به سیال منتقل کرده و فشار آن را بالا می برد.

با توجه به گستردگي نوع مايعات و نيازهاي مختلف انتقال انواع مختلفي از جمله گريز از مركز( پمپ سانتريفيوژ، پمپ جابه‌جايي مثبت، پمپ دنده‌اي ، پمپ دوزينگ، پمپ پيستوني، پمپ پلانجري، پمپ ديافراگمي، پمپ لجن‌كش، پمپ كف‌كش، پمپ چند‌طبقه مولتي استيج، پمپ پريستالتيك طراحي و ساخته شده است.

پمپ های لوارا سری SV

پمپ استنلس استیل ایستاده طبقاتی

پمپ های طبقاتی عمودی با اطمینان بالا و تکنولوژی پیشرفته را پوشش میدهد

کاربرد پمپ لوارا سری SV

جهت پمپاژ آب در بخش های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی

بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

تغذیه بویلر

سیستم های تصفیه آب RO (اسمز معکوس)

سیستم های شستشوی صنعتی

انتقال سیالات با خاصیت خورندگی

سیستم های فواره

مشخصات فنی پمپ لوارا سری SV

دبی: حداکثر تا 120 متر مکعب بر ساعت

هد: حداکثر فشار تا 330 متر

گستره دمای سیال: از 30 – تا 120 درجه سانتیگراد

توان: از 0.25 تا 45 Kw

کلاس عایق بندی: F

درجه حفاظت: IP55

قابلیت کار کرد مداوم

متریال بکار رفته در پمپ لوارا

جنس پروانه، شفت، دیفیوزر، بدنه پمپ و دیسک یا حفاظ نگهدارنده سیل مکانیکی: استنلس استیل

جنس مکانیکال سیل: سیلیکون کارباید /کربن / EPDM

مدل N این پمپ ها، تمام استنلس استیل 316 می باشند (جهت آب با TDS بیشتر از 3000)

مدل های جدید این سری به نام های SV33 ,SV46 ,SV66 ,SV92 علاوه بر افزایش رنج آبدهی و ارتفاع، دارای 82 درصد بازدهی بوده و می توانند بصورت سری به هم متصل شده و از این طریق در خروجی ، مجموع فشار های دو پمپ سری شده را بدست آورد.

تاریخچه پمپ لوارا

پمپ لوارا يكي از پيشتازان تولیدکننده در صنعت پمپ مسكوني و تجاري مي باشد و يكي از زيرمجموعه هاي ITT، بزرگترين توليد كننده پمپ و محصولات مكمل با مصارف آبي و صنعت سيالات مي باشد. پمپ لوارا متعهد شده است تا در زمينه هاي مطالعات و توسعه و ساخت و طراحي و توزيع پمپ و سيستم هاي پمپي جهت كاربرد در صنايع آبي تمام فعاليت خود را به سرانجام برساند.

از سال 1986 و در شهر Montecchio Maggiore در نزديكي Vicenza در ايتاليا شروع به كار كرده و در بخش هاي مختلف پمپ هاي هيدروليك مشغول به سرويس دهي به كاربران و مشتريان است. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيري مي كند. با استفاده از تكنيك جوش ليزري مقاومت مطلوبي در برابر مواد شيميايي خورنده ایجاد می شود. سيستم هاي پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها، ايمني و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان مي آورد.

پمپ لوارا به صورت مستقيم يا ديگر شبكه و شركت هاي توزيع به بازار جهاني وارد شده است. لوارا از طريق شعبات خود در اروپا و مركز توزيع در محل كارخانه قادر است كليه بازارهاي جهاني را پوشش دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *