نمایندگی SEW

چنانچه به دنبال نمایندگی sew در ایران هستید و نیاز به خدمات پس از فروش و یا خرید محصولات این مجموعه می باشید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

آرشا صنعت نمایندگی SEW در ایران

آرشا صنعت به عنوان نمایندگی و عامل فروش محصولات SEW آلمان در ایران مفتخر است که کلیه موتور گیربکسهای SEW آلمان را بصورت یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش بهمراه Certificate شرکت SEW آلمان به شما صنعتگران عزیز اراىْه می نماید.

نمایندگی SEW آلمان

نمایندگی محصولات SEW

کارخانه SEW آلمان تولید کننده انواع موتور گیربکس و گیربکس های صنعتی با بهترین کیفیت می باشد. این برند از برترین برندهای اروپایی در تولید گیربکس های صنعتی بوده که شما می توانید محصولات این کارخانه را از آرشا صنعت که نمایندگی SEW در ایران می باشد با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه کنید. برخی از محصولات این برند ، گیربکس هلیکال SEW ، گیربکس خورشیدی SEW ، گیربکس حلزونی SEW  و گیربکس کرانویل SEW می باشد. در ادامه تصاویر برخی محصولات ( گیربکس SEW ) این کمپانی را مشاهده میکنید.

انواع گیربکس SEW

 

نماینده کارخانه SEW آلمان در ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت گیربکس های SEW  و خدمات و تعمیرات گیربکس صنعتی می توانید با آرشا صنعت تماس گرفته و با متخصصین این مجموعه در ارتباط باشید. مجموعه آرشا صنعت مفتخر است که با عرضه تجهیزات مدرن و با کیفیت در خدمت شما صنعت گران و هموطنان گرامی بوده و بهترین محصولات و برترین برند ها را در اختیار شما می گذارد.

تجهیزات صنعتی آرشا صنعت و فروش گیربکسهای صنعتی SEW همین حالا آماده ارائه خدمات به شما هم وطنان گرامی است.

نمایندگی SEW