الکتروپمپ مدل PD
الکتروپمپ مدل PD : نیاز به جابجایی مایعات از دغدغه های مهم بشر از زمان گذشته تا به امروز بوده که اختراع ارشمیدس برای انتقال آب از رودخانه به زمین های کشاورزی توانست کمک بسیار بزرگی را به رفع این مشکل کند که باعث شد در ادامه پمپ های انتقال آب و دیگر مایعات ساخته و تولید شود.

به زبان ساده تر میتوان گفت که پمپ وسیله مکانیکی است که انرژی مکانیکی را به سیال منتقل کرده و فشار آن را بالا می برد.

با توجه به گستردگي نوع مايعات و نيازهاي مختلف انتقال انواع مختلفي از جمله گريز از مركز( پمپ سانتريفيوژ، پمپ جابه‌جايي مثبت، پمپ دنده‌اي ، پمپ دوزينگ، پمپ پيستوني، پمپ پلانجري، پمپ ديافراگمي، پمپ لجن‌كش، پمپ كف‌كش، پمپ چند‌طبقه مولتي استيج، پمپ پريستالتيك طراحي و ساخته شده است.

همچنین این الکتروپمپ های سری PD برای کاربرد های خانگی ، صنعتی ، عمرانی و ساختمانی تولید و ساخته شده اند و در مواردی مانند سیستمهای فاضلاب، آبهای آلوده به همراه ذرات معلق، ایستگاه های فاضلاب منازل و رستوران ها نیز استفاده می شوند.همچنین پمپ به صورت مستقيم يا ديگر شبكه و شركت هاي توزيع به بازار جهاني وارد شده است. لوارا از طريق شعبات خود در اروپا و مركز توزيع در محل كارخانه قادر است كليه بازارهاي جهاني را پوشش دهد.

مشخصات فنی الکترو پمپ مدل PD

هیدرولیکی

هد: 40 متر (2900 دور) 34 متر (1400 دور) 15 متر (950 دور)

دبی: 105 متر مکعب بر ساعت(2900 دور) 516 متر مکعب بر ساعت (1400 دور) 324 متر مکعب بر ساعت (950 دور)

دما: 0 تا 40 درجه سانتیگراد

مشخصات الکتروموتور

توان :37/0 تا 22 کیلووات

کلاس عایق بندی: F

درجه حفاظت: IP68

متریال الکتروپمپ مدل PD

قطر ذرات معلق قابل انتقال بین 5 تا 112 میلیمتر در مدل های مختلف پمپ ها می باشد.

پروانه: برنزی- چدنی و استیل

مکانیکال سیل: سیلیکون کارباید و تنگستن

تاریخچه پمپ Saer

شرکت saer که از سال 1951 در زمینه ساخت موتور و الکتروپمپ های آبی با مصارف مختلفی مانند صنعتی ، مصارف خانگی و شهری فعالیت دارد که محصولات شرکت saer کاربردهای مختلفی از جمله در شهرداری ها، آتش نشانی ها، معادن، مصارف دریایی و یا سیستم های گرمایشی دارد. همچنین محصولات این شرکت در چهار کارخانه saer در شما ایتالیا و تحت استاندارد ISO 9001:2008 تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *