الکتروپمپ مدل NS
الکتروپمپ مدل NS : به زبان ساده تر میتوان گفت که پمپ وسیله مکانیکی است که انرژی مکانیکی را به سیال منتقل کرده و فشار آن را بالا می برد. نیاز به جابجایی مایعات از دغدغه های مهم بشر از زمان گذشته تا به امروز بوده که اختراع ارشمیدس برای انتقال آب از رودخانه به زمین های کشاورزی توانست کمک بسیار بزرگی را به رفع این مشکل کند که باعث شد.

در ادامه پمپ های انتقال آب و دیگر مایعات ساخته و تولید شود. با توجه به گستردگي نوع مايعات و نيازهاي مختلف انتقال انواع مختلفي از جمله گريز از مركز( پمپ سانتريفيوژ، پمپ جابه‌جايي مثبت، پمپ دنده‌اي ، پمپ دوزينگ، پمپ پيستوني، پمپ پلانجري، پمپ ديافراگمي، پمپ لجن‌كش، پمپ كف‌كش، پمپ چند‌طبقه مولتي استيج، پمپ پريستالتيك طراحي و ساخته شده است.

کاربرد الکتروپمپ مدل NS

سیستم های آبرسانی و آبیاری

افزایش فشار آب

سیستم های آتش نشانی

و در چاه های آب

مشخصات فنی الکتروپمپ مدل NS

دبی: 25 متر مکعب بر ساعت

دما: 0 تا 35 درجه سانتیگراد

حداکثر عمق غوطه وری: 300 متر

حداکثر قطر مجاز جهت ذرات معلق 2 میلیمتر

توان : 0.37 تا 7.5 کیلووات

کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت : IP68

متریال الکتروپمپ مدل NS

پروانه: پلی کربنات

دیفیوزر: نوریل

شفت: استنلس استیل AISI 431

بدنه پمپ: استیل 304

تاریخچه پمپ Saer

شرکت saer که از سال 1951 در زمینه ساخت موتور و الکتروپمپ های آبی با مصارف مختلفی مانند صنعتی ، مصارف خانگی و شهری فعالیت دارد که محصولات شرکت saer کاربردهای مختلفی از جمله در شهرداری ها، آتش نشانی ها، معادن، مصارف دریایی و یا سیستم های گرمایشی دارد. همچنین محصولات این شرکت در چهار کارخانه saer در شما ایتالیا و تحت استاندارد ISO 9001:2008 تولید می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *