الکتروپمپ مدل CWMالکتروپمپ مدل CWM : نیاز به جابجایی انواع مایعات از دغدغه های مهم بشر از زمان گذشته بوده که اختراع ارشمیدس جهت انتقال آب از رودخانه به زمین های کشاورزی کمک بسیار زیادی به صنعت رفع این مشکل کرد که باعث شد در ادامه پمپ های انتقال آب و دیگر مایعات ساخته و تولید شود.

به زبان ساده تر میتوان گفت که پمپ وسیله مکانیکی است که انرژی مکانیکی را به سیال منتقل کرده و فشار آن را بالا می برد.

با توجه به گستردگي نوع مايعات و نيازهاي مختلف انتقال انواع مختلفي از جمله گريز از مركز( پمپ سانتريفيوژ، پمپ جابه‌جايي مثبت، پمپ دنده‌اي ، پمپ دوزينگ، پمپ پيستوني، پمپ پلانجري، پمپ ديافراگمي، پمپ لجن‌كش، پمپ كف‌كش، پمپ چند‌طبقه مولتي استيج، پمپ پريستالتيك طراحي و ساخته شده است.

همچنین با توجه به گستردگی انواع مایعات نیاز های مختلفی برای را ایجاد کرده است که برای استفاده در هر یک از این مایعات نیاز به انواع مختلفی از پمپ ها می باشد ( پمپ سانتريفيوژ، پمپ جابه‌جايي مثبت، پمپ دنده‌اي ، پمپ دوزينگ، پمپ پيستوني، پمپ پلانجري، پمپ ديافراگمي، پمپ لجن‌كش، پمپ كف‌كش، پمپ چند‌طبقه مولتي استيج، پمپ پريستالتيك ) از انواع مختلف این پمپ ها می باشد.

تاریخچه پمپ Saer

شرکت saer که از سال 1951 در زمینه ساخت موتور و الکتروپمپ های آبی با مصارف مختلفی مانند صنعتی ، مصارف خانگی و شهری فعالیت دارد که محصولات شرکت saer کاربردهای مختلفی از جمله در شهرداری ها، آتش نشانی ها، معادن، مصارف دریایی و یا سیستم های گرمایشی دارد. همچنین محصولات این شرکت در چهار کارخانه saer در شما ایتالیا و تحت استاندارد ISO 9001:2008 تولید می شوند.

کاربرد الکتروپمپ مدل CWM

برای پمپاژ کردن آب در بخش های صنعتی ، کشاورزی و ساختمانی

بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

تغذیه بویلر

سیستم های تصفیه آب RO (اسمز معکوس)

سیستم های شستشوی صنعتی

انتقال سیالات با خاصیت خورندگی

سیستم های فواره

مشخصات فنی الکتروپمپ مدل CWM

هیدرولیکی:

هد: 331 متر

دبی: 110 متر مکعب بر ساعت

دما: 0 تا 120 درجه سانتیگراد

مشخصات الکتروموتور

توان : 5.5 تا 37 کیلووات

کلاس عایق بندی : F

درجه حفاظت : IP55

کوپلینگ و دیفیوزر پمپ: چدن EN-GJL-250

پروانه: برنجی P-Cu Zn 40A

شافت: استنلس استیل AISI 431

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *